Wataha Pokoju

Miłość, wierność, przywiązanie...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam wszystkich w watasze, mojej watasze. Nazywam się Nevan i założyłem tą watahę po śmierci rodziców, którzy także byli przywódcami jednego stada. Niestety, z powodu ataku ze strony wroga straciłem dom, resztę rodziny oraz całą gromadę szczerze wierzących we mnie wilków. Nazywali się oni Watahą Pokoju i pod taką też nazwą będzie znana i ta wataha. Mam nadzieje że się rozrośnie, a ja znowu będę mógł się poczuć jak w domu... A więc jeśli jesteś wilkiem, który szuka swojego stada, swojego miejsca na świecie to będę czekał na każdą taką zabłąkaną duszyczkę z otwartymi łapami!

#1 01-02-2014 19:55:46

Nevan

Administrator

Zarejestrowany: 01-02-2014
Posty: 8
Punktów :   

Regulamin

Wszystkie zasady, które obowiązują na tym forum, a także już w watasze.


1. Odnoszenie się do użytkowników:
1.1 Na forum jest całkowity zakaz używania:
  a)wulgaryzmów,
  b)wyzwisk
  c)haseł promujących przemoc czy inne niestosowne rzeczy.
1.2 Nie wolno obrażać innych użytkowników forum w jakikolwiek sposób.
1.3 Nie porusza się tu tematów drażliwych takich jak:
  a)religia,
  b)poglądy światowe,
  c)nastawienie do danego kraju, polityki itp.
2. Posty, opowiadania
2.1 Każdy post musi mieć jakieś znaczenie dla tematu, nie może służyć tylko do nabijania sobie rangi.
2.2 Posty krótsze niż trzy zdania będą usuwane. Jeśli dana osoba będzie notorycznie wstawiać takie wiadomości dostanie ostrzeżenie.
2.3 Opowiadania powinny mieć długość przynajmniej 10 zdań. Na końcu można napisać kto ma dokończyć, a wtedy dany wilk jest zobowiązany żeby odpisać na odpowiadanie twórcy opowiadania także co najmniej 10 zdaniami.
2.4 W jednym opowiadaniu mogą brać udział max. 4 wilki. Inne też mogą występować ale nie odpowiadają na nie np. Wilk X napisze opowiadanie, na które odpowiedzą trzy inne wilki (po kolei). Ten ostatni napiszę dokończenie i napisze tam tez o jeszcze innym, piątym wilku ale ten piąty nie może dokończyć opowiadania, musi to zrobić ktoś z poprzednich wilków.
2.5 Gdy piszemy o jakimś miejscu robimy link do posta z tym miejscem.
3. Ostrzeżenia, bany
3.1 Można dostać 3 ostrzeżenia, za czwartym- ban na tydzień. Jeśli ta sytuacja powtórzy się dwa razy w miesiącu, ban jest na miesiąc kolejny.
3.2 Upomnienie/ostrzeżenie można dostać za:
  a)nie pisanie postów przez tydzień/opowiadań przez dwa tygodnie.
  b)złamanie zasady regulaminu.
  c)każdą rzecz, która nie spodoba się adminom (oczywiście nie jest to żadne "Nudzi mi się, zbanuje kogoś")

PROSZĘ PRZESTRZEGAĆ REGULAMINU, A CHOĆBY NAGIĘCIE JAKIEJŚ ZASADY SKUTKUJE KARĄ NAWET W WYSOKOŚCI BANU!

Na razie to tyle ale zastrzegam sobie prawo do zmiany istniejących lub stworzenia nowych punktów.


Ksywka: Nev, Gajan (nie chcesz wiedzieć...)
Wiek: 3 lata
Płeć: Basior
Rasa: muzyki
Partner: nie myśli o związku, bo i tak nie byłby w stanie już nikogo pokochać
Status związku: --
Rodzina: zna, a właściwie znał ich, bo nie wie czy dalej żyją
  matka-Falenia
  ojciec-Czarny
  siostry- Pink, Aurora
  brat- Blue
Towarzysz: Shagi
Ekwipunek:
   -talizman:
Medalion wolności:
dostał go od rodziców przy urodzeniu i się z nim nie rozstaje
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/imag … QOkuCX6eSX
   -przedmioty: wszystko zostało strawione przez ogień
   -sklep: brak
Diamenty: 100
Cechy:
odwaga- 15
siła- 5
wytrzymałość- 5
zwinność- 15
inteligencja- 10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bn.pun.pl www.kotycienia.pun.pl www.tophax.pun.pl www.ewf-e-fed.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl