Wataha Pokoju

Miłość, wierność, przywiązanie...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witam wszystkich w watasze, mojej watasze. Nazywam się Nevan i założyłem tą watahę po śmierci rodziców, którzy także byli przywódcami jednego stada. Niestety, z powodu ataku ze strony wroga straciłem dom, resztę rodziny oraz całą gromadę szczerze wierzących we mnie wilków. Nazywali się oni Watahą Pokoju i pod taką też nazwą będzie znana i ta wataha. Mam nadzieje że się rozrośnie, a ja znowu będę mógł się poczuć jak w domu... A więc jeśli jesteś wilkiem, który szuka swojego stada, swojego miejsca na świecie to będę czekał na każdą taką zabłąkaną duszyczkę z otwartymi łapami!

#1 04-03-2014 22:36:02

Nevan

Administrator

Zarejestrowany: 01-02-2014
Posty: 8
Punktów :   

Tereny

Tereny naszej watahy:


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRREbWnZ8YuKniRRx0XNluEcir3MMLElpperbYlqrboyReBGrM3
Wodospad Kazahiau
kiedyś przodkowie wszystkich wilków okropnie pokłócili się z rodem lisów. Przez setki lat toczyli oni zażartą wojnę o ziemię, zwierzynę, a także każdą roślinę. Niektóre z tych bitew wygrywały wilki, a inne lisy. Matka ziemia wysłuchując ich powarkiwań i widząc plamy krwi na swojej nieskazitelnej powierzchni postanowiła zaradzić temu okrucieństwu. Sprawiła że ze skały wypłynęła woda, ale taka nie byle jaka. Matka ziemia wybrała się do Kazahiau'a i Dendry- rodzeństwa wilka i lisicy. Poprosiła ich o magiczną wodę, która mogłaby pomóc skłóconym rodom. Ponieważ rodzeństwo to było strażnikami pokoju i harmonii nie było to dla nich problemem. Niestety Dendra nie była zbyt zachwycona tym pomysłem. Jako że potrafiła zapanować nad wojną i sprowadzić pokój , inne lisy składały jej daniny i ofiary by ustrzegła ich od złego ze strony wilków. Kazahiau patrzał na to z innej perspektywy. Postanowił pomóc żeby raz na zawsze pogodzić sfory. W tajemnicy przed siostrą przygotował wodę, którą matka ziemia za pomocą swojej mocy wypuściła na powierzchnię między granicami terenów dwóch sfor. Każdy zaciekawiony wilk lub lis wchodził do wody żeby się zamoczyć, ponieważ w lato woda ta była przyjemnie chłodna, a w zimę prawie gorąca. Na działanie nie trzeba było długo czekać. Już po chwili zaczęli oni patrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Zaczęli rozumieć że ich kłótnia nie ma najmniejszego sensu. Postanowili pogodzić się i nigdy więcej nie prowadzić do waśni. Niestety, na tym historia się nie kończy. Dendra w końcu dowiedziała się o spisku brata i pałając gniewem postanowiła zniszczyć najpierw wodospad, a po tem całą ziemię. Zaczęła od zabierana mocy rzeczom magicznym. Gdy już wodospad miał całkowicie stracić swoją moc matka ziemia z Kazahiau'em powstrzymali ją i zamknęli w wielkim kanionie. Legenda głosi że do tej pory kto zanurzy się w wodospadzie Kazahiau może poczuć wolność i harmonię.


Ksywka: Nev, Gajan (nie chcesz wiedzieć...)
Wiek: 3 lata
Płeć: Basior
Rasa: muzyki
Partner: nie myśli o związku, bo i tak nie byłby w stanie już nikogo pokochać
Status związku: --
Rodzina: zna, a właściwie znał ich, bo nie wie czy dalej żyją
  matka-Falenia
  ojciec-Czarny
  siostry- Pink, Aurora
  brat- Blue
Towarzysz: Shagi
Ekwipunek:
   -talizman:
Medalion wolności:
dostał go od rodziców przy urodzeniu i się z nim nie rozstaje
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/imag … QOkuCX6eSX
   -przedmioty: wszystko zostało strawione przez ogień
   -sklep: brak
Diamenty: 100
Cechy:
odwaga- 15
siła- 5
wytrzymałość- 5
zwinność- 15
inteligencja- 10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksczestochowa.pun.pl www.bitwanarymy.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.bollyworld.pun.pl