Wataha Pokoju

Miłość, wierność, przywiązanie...

Ogłoszenie

Witam wszystkich w watasze, mojej watasze. Nazywam się Nevan i założyłem tą watahę po śmierci rodziców, którzy także byli przywódcami jednego stada. Niestety, z powodu ataku ze strony wroga straciłem dom, resztę rodziny oraz całą gromadę szczerze wierzących we mnie wilków. Nazywali się oni Watahą Pokoju i pod taką też nazwą będzie znana i ta wataha. Mam nadzieje że się rozrośnie, a ja znowu będę mógł się poczuć jak w domu... A więc jeśli jesteś wilkiem, który szuka swojego stada, swojego miejsca na świecie to będę czekał na każdą taką zabłąkaną duszyczkę z otwartymi łapami!

#1 03-02-2014 19:31:53

Nevan

Administrator

Zarejestrowany: 01-02-2014
Posty: 8
Punktów :   

Partnerstwo i potomstwo

Partnerstwo
  Jeśli chcesz mieć partnera (dozwolone są tylko związki wadera-basior) musisz przejść przez kilka istotnych etapów. Na samym początku może być twój zakochany. Wtedy w formularzu piszesz o tak:
Partner: (imię wilka w którym się zakochał twój)
Status związku: zakochany/na

  I już przeszedł pierwszy etap. Teraz zalecam pisać dużo opowiadań z danym wilkiem żeby zdobyć kolejny etap itd.

Oto spis wszystkich etapów:


1. Zakochany/na na tym etapie wystarczy tylko napisać. Ten etap może być pominięty
2. Dziewczyna/Chłopak teraz musisz się bardziej wysilić. Żeby zdobyć taki etap obowiązkowe jest posiadanie tej danej osoby w znajomych oraz napisanie 10 wspólnych opowiadań (np. wilk pisze opo, na które wadera odpowiada i tak 10 razy może być pod jednym tematem, w jednym wątku) z * w nazwie, np. "Wyprawa w góry" * -Anika i Geizer" (to był tylko przykład! Imiona przypadkowe, tak jak tytuł) W ostatnim takim opowiadaniu musi basior spytać się wadery czy chce z nim chodzić/zostać jego partnerką. Do tego tylko poziomu mogą dojść szczeniaki!
3. Zaręczony/na naprawdę wytrwała i kochająca się para może dotrzeć do tego poziomu. Żeby być zaręczonym trzeba zdobyć 100 pkt. miłości. Za każde wspólne opowiadanie z gwiazdką otrzymuje się 1 pkt. (za każdą odp.), za kupienie prezentu 2 pkt., za wysłanie kartki w walentynki (są one zawsze 1 dnia miesiąca) 4 pkt, a za użycie eliksiru +3 pkt. Gdy będzie już 100 pkt. kupuje basior pierścionek i w opowiadaniu zaręcza się ze swoją oblubienicą. Do tego tylko poziomu można się rozstać!
4. Mąż/Żona od zaręczenia do małżeństwa dzieli was tylko jeden krok- ślub! Ale trzeba pamiętać że trzeba być zaręczonym przez co najmniej tydzień żeby się ożenić. Zakładamy wtedy wątek i wstawiacie wypełniony formularz (nie muszą być tam napisane te punkty ale niech wszystko z listy będzie:
>Data ślubu
>Miejsce ślubu (zdjęcie i krótki opis, ciepło, zimno, przyjemnie, głośno, cicho itp.)
>Lista gości (napisać ślub otwarty dla wszystkich lub konkretne osoby, wtedy może być tylko 10 wilków)
>Menu i zdjęcie oraz opis tortu wybranego, lub ze sklepu (za wszystko trzeba będzie zapłacić, ja wycenię, a wy się zgodzicie lub nie)
>Obrączki- zdjęcie
>Czy odbędzie się wesele czy tylko ślub?
>Jakie ozdoby?
Można dodać jeszcze coś od siebie.
Każdy zaproszony gość musi przynieść prezent w postaci... no tego czego chce XD.

Potomstwo
Żeby posiadać szczeniaki trzeba być po ożenku co najmniej tydzień. Piszesz do mnie na priv że chcecie mieć szczeniaki. Co tydzień będziecie wysyłani do lekarza i losowo będzie wynik: badanie było pomyślne lub nie. Gdy tak, to losowo zostaje wybierana też ilość szczeniaków i ich płeć. Zdjęcia oraz resztę formularza dobieracie sami. W przedmiotach piszecie wtedy tylko jedną rzecz, którą dostanie od rodziców (z waszego konta się odejmuje, a wam dodaje) Po 2 tygodniach szczeniaki stają się dorosłymi wilkami i piszecie im formularz.
Ps. Pary w rodzeństwie są dozwolone.


Ksywka: Nev, Gajan (nie chcesz wiedzieć...)
Wiek: 3 lata
Płeć: Basior
Rasa: muzyki
Partner: nie myśli o związku, bo i tak nie byłby w stanie już nikogo pokochać
Status związku: --
Rodzina: zna, a właściwie znał ich, bo nie wie czy dalej żyją
  matka-Falenia
  ojciec-Czarny
  siostry- Pink, Aurora
  brat- Blue
Towarzysz: Shagi
Ekwipunek:
   -talizman:
Medalion wolności:
dostał go od rodziców przy urodzeniu i się z nim nie rozstaje
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/imag … QOkuCX6eSX
   -przedmioty: wszystko zostało strawione przez ogień
   -sklep: brak
Diamenty: 100
Cechy:
odwaga- 15
siła- 5
wytrzymałość- 5
zwinność- 15
inteligencja- 10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bitwanarymy.pun.pl www.bollyworld.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.ksczestochowa.pun.pl