Wataha Pokoju

Miłość, wierność, przywiązanie...

Ogłoszenie

Witam wszystkich w watasze, mojej watasze. Nazywam się Nevan i założyłem tą watahę po śmierci rodziców, którzy także byli przywódcami jednego stada. Niestety, z powodu ataku ze strony wroga straciłem dom, resztę rodziny oraz całą gromadę szczerze wierzących we mnie wilków. Nazywali się oni Watahą Pokoju i pod taką też nazwą będzie znana i ta wataha. Mam nadzieje że się rozrośnie, a ja znowu będę mógł się poczuć jak w domu... A więc jeśli jesteś wilkiem, który szuka swojego stada, swojego miejsca na świecie to będę czekał na każdą taką zabłąkaną duszyczkę z otwartymi łapami!

#1 01-02-2014 20:22:14

Nevan

Administrator

Zarejestrowany: 01-02-2014
Posty: 8
Punktów :   

Przewodnik

Przeczytałeś/aś regulamin? Pewnie wiesz już o kilku rzeczach, które są ważne na tym forum, ale to dalej mało. Ten krótki, a zarazem wiele mieszczący przewodnik powinien wam nieco pomóc w pierwszych krokach u podnóża naszej watahy.

1. Formularz mam nadzieję że zakładając konto w miejscu "login" wpisałeś imię wilka? Jeśli tak to bardzo się cieszę, bo zrobiłeś/aś bardzo dobrze! teraz przejdźmy do wypełniania formularza. Wszystko jest tak dokładnie opisane  że nie powinno być problemów. Jednak są? Zajrzyj do pomocy i po prostu zadaj pytanie. Pod żadnym pozorem nie pisz tego pytania w wątku "Formularz"!
2. Podpis teraz trzeba sobie stworzyć podpis.


Ksywka: Nev, Gajan (nie chcesz wiedzieć...)
Wiek: 3 lata
Płeć: Basior
Rasa: muzyki
Partner: nie myśli o związku, bo i tak nie byłby w stanie już nikogo pokochać
Status związku: --
Rodzina: zna, a właściwie znał ich, bo nie wie czy dalej żyją
  matka-Falenia
  ojciec-Czarny
  siostry- Pink, Aurora
  brat- Blue
Towarzysz: Shagi
Ekwipunek:
   -talizman:
Medalion wolności:
dostał go od rodziców przy urodzeniu i się z nim nie rozstaje
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/imag … QOkuCX6eSX
   -przedmioty: wszystko zostało strawione przez ogień
   -sklep: brak
Diamenty: 100
Cechy:
odwaga- 15
siła- 5
wytrzymałość- 5
zwinność- 15
inteligencja- 10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.frags-fighter.pun.pl www.chidorigame.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl www.mlodzidemokraci.pun.pl www.properfection.pun.pl